Wellness nabídka

Wellness nabídka

 

Nechte své tělo i mysl odpočinout a nechte se hýčkat
v relaxační zóně Zimních lázních.

Zrelaxujte během jediného dne.

 

Pivní hýčkání

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná + sklenka piva
Doba aplikace: 50 min.

Zaváděcí cena:  930,- Kč

Popis procedury: Pivní koupel navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku. Koupel zázračně uvolní namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. Obsahuje velké množství vitamínu, díky obsahu glycerinu zjemňuje pokožku, má regenerační a uvolňující účinky, zbavuje tělo napětí a pomáhá od namožených svalů.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Vinné hýčkání  

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná
+ sklenka vína
Doba aplikace: 50 min.

Zaváděcí cena:  930,- Kč

Popis procedury:  Koupel obsahuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou
- hroznovým/vinným olejem. Obě tyto složky jsou zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává příjemné osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku a účinně pomáhá v boji proti celulitidě. Červené víno dodává koupeli sametově narůžovělou barvu.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Čokoládové pohlazení  

Masáž aroma částečná olejová + zábal + čokoládový dárek

Doba aplikace:  45 min.

Zaváděcí cena:  1 040,- Kč

Popis procedury: Masáž uvolní nejen ztuhlé svalstvo zad, ale přinese díky intenzivní čokoládové vůni i psychickou relaxaci. Příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly díky speciálním masérským hmatům. Následuje čokoládový zábal, který je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady a odplavení toxických látek.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Levandulový/Kokosový/Lemongrassový sen 

Koupel + masáž aroma částečná + zábal
Doba aplikace: 70 min.

Zaváděcí cena:  1 040,- Kč

Popis procedury: Procedura je podávána ve vodoléčebné vaně, teplota je lehce hypertermní. Jako přísada je použit bylinný extrakt. Po koupeli následuje suchy zábal, masáž a zábal s účinnou látkou.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace, levandule snižuje krevní tlak.

Medové kouzlo 

Medová koupel + masáž zad a šíje + zábal

Doba aplikace: 70 min.

Zaváděcí cena: 1 260,- Kč

Popis procedury: Procedura je podávaná ve vodoléčebné vaně, teplota je lehce hypertermní. Po koupeli následuje suchý zábal a masáž zad a šíje.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace aj.

Anticelulitidní balíček

Lymfodrenáž + skořicový zábal dolní končetiny + navíc čaj na podporu toku lymfy

Doba aplikace: 65 min.

Cena: 620,- Kč

Popis procedury: Užití přístroje pro masáž - Lymfoven, který obsahuje dranážní návleky, jež mají účinky ke zmírnění otoků, zlepšení prokrvení tkání i pocitu těžkých nohou. Následuje zábal, který způsobuje prohřátí pokožky, což odbourává tukové buňky.

Kontraindikace: Horečnatá onemocnění, kožní defekty v místě aplikace, alergie na účinnou látku. Nedoporučuje se používat v těhotenství, při kojení.

Zaujala Vás tato nabídka?
Rádi Vám podáme další informace

 

Ceny jsou platné od 2. 1. 2020

Pravidla pobytu se řídí platnými Obchodními podmínkami společnosti Lázně 1897,s.r.o.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.