Wellness nabídka

Wellness nabídka

Nechte své tělo i mysl odpočinout a nechte se hýčkat
v relaxační zóně Zimních lázní.

Zrelaxujte během jediného dne.

Pivní hýčkání

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná + sklenka piva
Doba aplikace: 50 min

Zaváděcí cena:  930 Kč

Popis procedury: Pivní koupel navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku. Koupel zázračně uvolní namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. Obsahuje velké množství vitamínu, díky obsahu glycerinu zjemňuje pokožku, má regenerační a uvolňující účinky, zbavuje tělo napětí a pomáhá od namožených svalů.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Vinné hýčkání  

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná
+ sklenka vína
Doba aplikace: 50 min

Zaváděcí cena:  930 Kč

Popis procedury:  Koupel obsahuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou - hroznovým/vinným olejem. Obě tyto složky jsou zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává příjemné osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku a účinně pomáhá v boji proti celulitidě. Červené víno dodává koupeli sametově narůžovělou barvu.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Čokoládové pohlazení  

Masáž aroma částečná olejová + zábal + čokoládový dárek

Doba aplikace:  45 min

Zaváděcí cena:  1 040 Kč

Popis procedury: Masáž uvolní nejen ztuhlé svalstvo zad, ale přinese díky intenzivní čokoládové vůni i psychickou relaxaci. Příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly díky speciálním masérským hmatům. Následuje čokoládový zábal, který je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady a odplavení toxických látek.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Levandulový/Kokosový/Lemongrassový sen 

Koupel + masáž aroma částečná + zábal
Doba aplikace: 70 min

Zaváděcí cena:  1 040 Kč

Popis procedury: Procedura je podávána ve vodoléčebné vaně, teplota je lehce hypertermní. Jako přísada je použit bylinný extrakt. Po koupeli následuje suchy zábal, masáž a zábal s účinnou látkou.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace, levandule snižuje krevní tlak.

Medové kouzlo 

Medová koupel + masáž zad a šíje + zábal

Doba aplikace: 70 min

Zaváděcí cena: 1 260 Kč

Popis procedury: Procedura je podávaná ve vodoléčebné vaně, teplota je lehce hypertermní. Po koupeli následuje suchý zábal a masáž zad a šíje.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace aj.

Anticelulitidní balíček

Lymfodrenáž + skořicový zábal dolní končetiny + navíc čaj na podporu toku lymfy

Doba aplikace: 65 min

Cena: 620 Kč

Popis procedury: Užití přístroje pro masáž - Lymfoven, který obsahuje dranážní návleky, jež mají účinky ke zmírnění otoků, zlepšení prokrvení tkání i pocitu těžkých nohou. Následuje zábal, který způsobuje prohřátí pokožky, což odbourává tukové buňky.

Kontraindikace: Horečnatá onemocnění, kožní defekty v místě aplikace, alergie na účinnou látku. Nedoporučuje se používat v těhotenství, při kojení.

Zaujala Vás tato nabídka?
Rádi Vám podáme další informace.

Pište na obchod@lazne1897.cz nebo volejte na +420 491 889 888

 

Ceny jsou platné od 2. 1. 2020

Pravidla pobytu se řídí platnými Obchodními podmínkami společnosti Lázně 1897,s.r.o.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.