Wellness nabídka

Wellness nabídka

Nechte své tělo i mysl hýčkat profesionály
v relaxační zóně Zimních lázní.

Načerpejte energii během jediného dne.

 

Ceny platné od 1.1.2023   Ceník procedur na rok 2022 ke stažení níže.

Pivní hýčkání

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná + sklenka piva


Doba aplikace: 45 min

Cena:  1 140 Kč

Popis procedury: Pivní koupel nechá odpočinout mysl a navodí tělesnou pohodu. Zázračně uvolní namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. Obsahuje glycerin zjemňující pokožku a velké množství vitamínů, které Vaše tělo povzbudí.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.


Vinné hýčkání  

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná + sklenka vína

Doba aplikace: 45 min

Cena:  1 160 Kč

Popis procedury:  Koupel obsahuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou - hroznovým/vinným olejem. Obě tyto složky jsou zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály, které způsobují stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku. Účinně pomáhá v boji proti celulitidě. Červené víno dodává koupeli sametově narůžovělou barvu.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.


Čokoládové pohlazení  

Masáž aroma částečná olejová + zábal + čokoládový dárek

 

 

 

 

Doba aplikace:  35 min

Cena:  1 220 Kč

Popis procedury: Masáž uvolní nejen ztuhlé svalstvo zad, ale přinese díky intenzivní čokoládové vůni i psychickou úlevu. Příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly díky speciálním masérským hmatům. Po masáži následuje čokoládový zábal, který je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Vyhlazuje a zjemňuje pokožku, podporuje dobrou náladu a odplavuje toxické látky z těla.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace.


Levandulový sen / Lemongrassový sen 

Koupel + masáž aroma částečná + zábal


Doba aplikace: 60 min

Cena:  1 210 Kč

Popis procedury: Jako přísada je použit bylinný extrakt z levandule nebo lemongrassu. Po koupeli následuje suchý zábal, masáž a zábal s účinnou látkou.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace, levandule snižuje krevní tlak.


Medové kouzlo 

Medová koupel + masáž zad a šíje + zábal

Doba aplikace: 60 min

Cena: 1 380 Kč

Popis procedury: Teplota koupele je lehce hypertermní – teplota vody se pohybuje okolo 37 °C. Po koupeli následuje suchý zábal a masáž zad a šíje.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace.


Anticelulitidní balíček

Přístrojová lymfodrenáž + skořicový zábal dolních končetin + navíc čaj na podporu toku lymfy

Doba aplikace: 65 min

Cena: 740 Kč

Popis procedury: Masážní přístroj - Lymfoven obsahuje drenážní návleky, které zmírňují otoky, zlepšují prokrvení tkání a ulevují od pocitu těžkých nohou. Následuje zábal, který způsobuje prohřátí pokožky, což odbourává tukové buňky.

Kontraindikace: Horečnatá onemocnění, kožní defekty v místě aplikace, alergie na účinnou látku. Nedoporučuje se v těhotenství, při kojení.


Více informací Vám rádi poskytneme na telefonu   +420 491 889 888 nebo piště na obchod@lazne1897.cz  

Zaujala Vás tato nabídka?

 

 Všechny pobyty se řídí Obchodními podmínkami společnosti Lázně 1897, s.r.o. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.