Masáže

Masáže

Ceny platné od 1.1.2023  

Vyberte si z naší široké nabídky masáží. Díky nim se zbavíte celkového napětí, bolesti kloubů, svalů, zrychlíte metabolismus a urychlíte vylučování škodlivých látek z těla. Masáže probíhají v příjemném klidném prostředí a provádí je kvalitně vyškolený zkušený tým masérů.

HYDROJET suchá masážní vana

Jedná se o masáž, která probíhá na speciálním vyhřívaném "vodním lůžku" a nedochází tak k  přímému kontaktu těla s vodou. Přes tenkou membránu probíhá masírování celého těla (nebo pouze beder, šíje, nohou) systémem řízených vodních trysek.

Účinek: masáž zvyšuje celkové prokrvení organismu, snižuje svalové napětí a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Klient je při masáži oblečen v pohodlném bavlněném oblečení a nesmí mít na sobě ostré předměty (náušnice, hodinky, pásky apod.) Nosnost suché masážní vany je do 200 kg.

Délka procedury: 15 minut

Cena: 370 Kč


 

Masáž klasická částečná

Doba aplikace (výkonu): 15 minut
Popis procedury: masáž se provádí na polovině těla (záda) dle platného postupu nedráždivou emulzí. Aplikujeme 5 druhů základních hmatů rozdělených do úkonů hnětacích a nárazových.
Vhodná pro: všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě.                                       

Účinek: masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo, psychiku, celkově uklidňuje. 

Cena: 460 Kč


Masáž klasická celková

Doba aplikace (výkonu): 35 minut

Popis procedury: klasická masáž se provádí dle platného postupu nedráždivou emulzí. Aplikujeme 5 druhů základních hmatů rozdělených do úkonů hnětacích a nárazových.

 

Vhodná pro: všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě.
Účinek: hlavním účinkem klasické masáže je podpora

 metabolismu, trofiky a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus (svalové napětí). 

Cena: 850 Kč


Aroma masáž částečná

Doba aplikace (výkonu): 15 minut
Popis procedury: aroma masáž, neboli aromaterapeutická masáž je relaxační masáž, která zahrnuje ošetření části těla (záda) vonnými oleji, do kterých se přidávají aromatické léčivé éterické esence.
Vhodná pro: každého, kdo se rozhodl relaxovat.                                                                             

Účinek: masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo, psychiku, celkově uklidňuje.

Cena: 520 Kč 


Aroma masáž celková

Doba aplikace (výkonu): 35 minut
Popis procedury: aroma masáž, neboli aromaterapeutická masáž je relaxační masáž, která zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy, až po prsty u nohou, vonnými oleji, 
do kterých se přidávají aromatické léčivé éterické esence.
Vhodná pro: každého, kdo se rozhodl relaxovat.                                                                                                  Účinek: masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo, psychiku, celkově uklidňuje.

Cena: 940 Kč


Medová masáž

Doba aplikace (výkonu): 20 minut
Popis procedury: med je nanášen na pokožku zad, která jsou masírována prostřednictvím speciálních hmatů. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky z těla, které jsou uloženy hluboko v tělesných tkáních kolem páteře. Masáž může být místy i boletivá.
Vhodná: při vyčerpání, bolestech zad  a celkového napětí. Masáž silně prokrvuje pokožku.

Cena: 880 Kč 


Havajská masáž částečná

Doba aplikace: 35 minut
Popis procedury: Havajská masáž  "Lomi-Lomi"- laskavé ruce je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívající nejen prsty a dlaně, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. 
Kontraindikace: silné křečové žíly, kožní onemocnění, závažné onemocnění srdce, záněty kloubů, nedávné operace, popáleniny a otevřené rány, modřiny, těhotenství /částečná kontraindikace/.
Účinek: odstraňuje svalovou bolest, uvolňuje kloubní spojení, redukuje únavu, podrážděnost, napětí a nesoustředěnost, stimuluje krevní oběh a lymfu, zvyšuje imunitu, prokrvuje a prohřívá, harmonizuje tělo a duši, pomáhá detoxikaci organismu.

Cena: 670 Kč


Havajská masáž celková

Doba aplikace: 55 minut
Popis procedury: Havajská masáž  "Lomi-Lomi"- laskavé ruce je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívající nejen prsty a dlaně, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. 
Kontraindikace: silné křečové žíly, kožní onemocnění, závažné onemocnění srdce, záněty kloubů, nedávné operace, popáleniny a otevřené rány, modřiny, těhotenství /částečná kontraindikace/
Účinek: odstraňuje svalovou bolest, uvolňuje kloubní spojení, redukuje únavu, podrážděnost, napětí a nesoustředěnost, stimuluje krevní oběh a lymfu, zvyšuje imunitu, prokrvuje a prohřívá, harmonizuje tělo a duši, pomáhá k detoxikaci organismu.
Cena: 920 Kč


Masáž horkými kameny částečná

Doba aplikace (výkonu): 55 minut

Popis procedury: lávové kameny mají silnou energetickou vibraci, výborně akumulují teplo a tak dochází k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí, prohřívá a vyrovnává energii v těle a tím napomáhá k detoxikaci organismu.  Lávové kameny svým teplem pomáhají odstraňovat bloky na meridiánech a rozproudí tím energii v těle. Současně je stimulován krevní oběh i lymfatický systém.
Vhodná pro:  každého, zejména pro lidi s dlouhodobým fyzickým a duševním vypětím.   

Účinek: prohřáté svaly se uvolní, rytmické masážní hmaty navodí klid a harmonii. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.              

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. 

Cena: 1 100 Kč


Masáž horkými kameny celková

Doba aplikace (výkonu): 80 minut
Popis procedury: lávové kameny mají silnou energetickou vibraci, výborně akumulují teplo a tak dochází k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí, prohřívá a vyrovnává energii v těle a tím napomáhá k detoxikaci organismu.  Lávové kameny svým teplem pomáhají odstraňovat bloky na meridiánech a rozproudí tím energii v těle. Současně je stimulován krevní oběh i lymfatický systém.
Vhodná pro:  každého, zejména pro lidi s dlouhodobým fyzickým a duševním vypětím.                  Účinek: prohřáté svaly se uvolní, rytmické masážní hmaty navodí klid a harmonii. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.              

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne.                                                              

Cena: 1 400 Kč


Indická masáž hlavy

Doba aplikace (výkonu): 20 minut

Indická masáž hlavy působí jako lék, který plně nahrazuje a navozuje dlouhodobý pozitivní stav. Masáž se provádní na místech, která jsou důležitými energetickými centry. Tato centra jsou velice namáhána právě při stresu, kdy se v nich nahromadí napětí, které pak dále způsobuje množství dalších bolestí. Masáž tato centra uvolňuje a pozitivně působí na nervovou soustavu.
Popis procedury: Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je jednou z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci.                                                       

Účinek: pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a šíji, pomáhá  při bolestech hlavy a migrénách, povzbuzuje krevní oběh, podporuje činnost nervového systému. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Také pomáhá odstranit psychickou únavu, podrážděnost, emocionální stres. Také je vhodná jako doplňková terapie  deprese a úzkosti, navozuje pocit klidu a duševní pohody.

Cena: 590 Kč


Antimigrénová masáž

Doba aplikace: 20 minut
Popis procedury: jedná se o kombinaci reflexní masáže, klasické masáže a manipulační techniky. Cílem je uvolnit zatuhnuté svaly ,,ramenního pásu“, které mohou být příčinou nejen migrén, ale i dalších tělesných obtíží. Vysoká účinnost a dobrá snášenlivost masáže. V některých případech se mohou vyskytnout krátkodobé nepříjemné reakce.
Kontraindikace: horečnaté a zánětlivé stavy, akutní úrazy krční páteře a okolí.
Účinek: odstranění projevů migrény, bolestí hlavy a stresu.

Cena: 590 Kč


Masáž obličeje a dekoltu

Doba aplikace (výkonu): 15 minut

Popis procedury: je oblíbenou procedurou, která oddaluje proces stárnutí a současně aktivuje kolagenové syntézy, podporuje energetickou funkci pokožky.
Vhodná: pro uvolnění přetížených svalů, vypnutí pokožky.                                                                             

Účinek: vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu. Zjemní se kontury, výrazové linie, vrásky a kontury obličeje.

Cena: 590 Kč


Reflexní terapie plosky nohy

Doba aplikace (výkonu): 50 minut
Popis procedury: metoda využívající reflexní body a reflexní plošky převážně na chodidlech, na které se působí tlakem. Tyto reflexní plošky mají přímou souvislost se všemi tělesnými orgány, žlázami a ostatními částmi těla včetně páteře, kloubů a svalů. Podle citlivosti jednotlivých bodů lze usuzovat stav jednotlivých orgánů.
Účinek: přináší uvolnění, snižuje napětí a navozuje pocit odpočinku. Cílem této velmi šetrné terapie je normalizace tělesných funkcí orgánů a úprava tří hlavních negativních faktorů, které jsou zahrnuty v procesu nemoci: překrvení, zánět a napětí. Reflexologická sezení mají za úkol zlepšit krevní oběh a napomoci organizmu ke správnému vylučování toxických látek tak, aby toxické látky nemohly dosáhnout v játrech, ledvinách a jiných tělesných orgánech výši škodlivé hladiny.

Kontraindikace: plísňová onemocnění nohou
Cena: 880 Kč


Podvodní masáž ruční

Doba aplikace (výkonu): 20 minut
Popis procedury: masáž se provádí v teplé vodě 37-38°C proudem vody do 2 atmosfér. Jedná se o spojení účinku teplé koupele, masáže, aktivního a pasivního pohybu ve vodním prostředí.
Zvláštní opatrnost je brána u pacientů s onemocněním žilního systému dolních končetin.
Účinek: masáž způsobuje hyperemii (překrvení) kůže a podkoží, relaxaci.
Cena: 500 Kč          


Podvodní masáž automatická

Doba aplikace (výkonu): 20 minut
Popis procedury: Procedura je prováděna ve vodoléčebné vaně s teplotou vody lehce hypertemní ok 37°C. Masáž je prováděna proudem vody, automaticky, pomocí zabudovaných trysek s možností zacílení na problematická místa.
Vhodná pro: pro každého.

Účinek: analgetický, relaxační účinek, zlepšení prokrvení a podpora metabolismu, uvolní svalové napětí (svalový tonus).
Cena: 410 Kč


Ceny jsou platné od 1. 1. 2023

Více informací Vám rádi poskytneme na telefonu  +420 491 889 888 nebo piště na obchod@lazne1897.cz  

Rezervace termínu procedur na telefonním čísle +420 491 889 221 nebo e-mailem: komerce@lazne1897.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

 

 Všechny pobyty se řídí Obchodními podmínkami společnosti Lázně 1897, s.r.o. 

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.