Ubytování

Ubytování

Ubytování poskytujeme ve čtyřech prvorepublikových vilách Slovenka, Zátiší, Čechie a Morava, které jsou vybaneny výtahy. Na pokojích nejsou k dispozici župany a vysoušeče vlasů. Ve všech lázeňských budovách je možné využít WI-FI připojení. Parkování zdarma je možné na nehlídaném parkovišti u vjezdu do areálu lázní, případně rezervujte uzamykatelné stání za 50 Kč/den, garáž 100 Kč/den na recepce@lazne1897.cz.

Vila Slovenka

Prvorepubliková vila Slovenka s prostornými  jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou, chladničkou a TV. V nejvyšším patře naleznete i pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky. Ve vile je možnost ubytování na dvou třílůžkových pokojích. Na začátku roku 2018 byla vila revitalizována, její kapacita je 48 lůžek.

 

 

 

 

 

Vila Zátiší

Prvorepubliková vila Zátiší s prostornými dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou, chladničkou a TV. Vila je situována v příjemném zákoutí areálu a je tak ideálním místem pro klienty, kteří vyhledávají klid pro lázeňský odpočinek. Vila má kapacitu 24 lůžek.

Vila Morava

Moderní ubytování v prvorepublikové vile Morava, která Vás nadchne nejen svým vzhledem, i atmosférou. Jedno a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou a chladničkou. V nejvyšším patře naleznete i pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky.

Vila Morava byla vystavěna společně s vilou Čechie v roce 1901 pod názvem Skal. Po více než 100 letech služby byla v červnu 2002 znovu opravena a otevřena s kapacitou 40 lůžek.

Vila Čechie

Jedna z nejkrásnějších prvorepublikových vil Čechie v našem areálu nabízí ubytování v jedno
a dvoulůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, TV a chladnička.

V roce 2016 byly v celé vile nainstalovány nové ploché LCD televize, které tak přispívají ke zvýšenému komfortu klientů.

Vystavěná společně s vilou Moravou v roce 1901 pod názvem Jenny. V červnu 2003 byla Vila Čechie rekonstruována, kapacita 44 lůžek.

Ceník ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou, TV, telefonem a WIFI připojením.

Typ pokoje Cena
dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením 840 Kč / osoba
jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením 1 240 Kč / osoba

Uvedené ceny jsou platné od 1. 1. 2021 včetně DPH a platí pouze, pokud klient během pobytu čerpá procedury v lázních.

Pravidla pobytu se řídí platným Lázeňským řádem a Obchodními podmínkami společnosti Lázně,1897 s.r.o.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.