Současnost

Současnost

Velichovky – lázně na pohybové ústrojí

Lázně Velichovky 1897, nestátní zdravotnické lázeňské zařízení s více jak stoletou tradicí, se specializují především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových onemocnění dle platného indikačního seznamu.

Podle mnoha odborníků jsou Lázně Velichovky 1897 nejlepšími lázněmi na léčbu pohybového ústrojí u nás. Jejich historie se píše již od roku 1897. I díky tomu dokáží poskytovat lázeňské služby na profesionální úrovni. Lázně Velichovky 1897, které se nacházejí ve Východních Čechách, jsou špičkové lázně specializující se na pohybové ústrojí, do kterých se přijíždějí léčit pacienti z celé České republiky.

Moderní lázně na léčbu pohybového aparátu

V lázních zajišťujeme léčbu pohybového aparátu v úzké spolupráci s předními odborníky ortopedické kliniky z Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Naše lázně nabízejí pobyty pro pojištěnce i samoplátce. Klienti lázní během doby strávené v lázeňském komplexu mohou využít procedury zaměřené na léčbu, zmírnění bolestí svalů, kloubů a zlepšení celkového zdravotního stavu po operacích a úrazech.

Proč využít pobyt ve Velichovkách

K dobré pověsti našich lázní na pohybové ústrojí přispívá také zdejší velmi hustá slatina, která je svým složením ojedinělá na území České republiky. Jedná se o křídovou slatinnou zeminu napájenou prameny vody s obsahem uhličitanu vápenatého a železa. Zásobu ložiska odhadují odborníci na dalších 150 – 200 let. Kromě léčebné slatiny nabízíme klidné zázemí s rodinnou atmosférou a ochotným, zkušeným personálem. Naši klienti mohou v lázních vybírat z velkého množství procedur pro léčbu pohybového aparátu.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.