Současnost

Současnost

Velichovky – lázně na pohybové ústrojí

Lázně Velichovky, nestátní zdravotnické lázeňské zařízení s více jak stoletou tradicí, se specializují především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech
a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových onemocnění dle platného indikačního seznamu.

Podle mnoha odborníků jsou Velichovky nejlepšími lázněmi na léčbu pohybového ústrojí u nás. Jejich historie se píše již od roku 1897. I díky tomu dokáží poskytovat lázeňské služby na profesionální úrovni. Velichovky působí nejen ve Východních Čechách, ale jde o špičkové pohybové lázně, do kterých se přijíždějí léčit pacienti z celé České republiky.

Moderní lázně na léčbu pohybového aparátu

V lázních zajišťujeme léčbu pohybového aparátu za úzké spolupráce s předními odborníky ortopedické kliniky z Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Naše lázně nabízejí pobyty pro pojištěnce i samoplátce. Ti během doby strávené v lázeňském komplexu mohou využít procedury zaměřené na léčbu, zmírnění bolestí svalů, kloubů a zlepšení celkového zdravotního stavu po operacích a úrazech.

Proč využít pobyt ve Velichovkách

K dobré pověsti našich lázní na pohybové ústrojí přispívá také zdejší velmi hustá slatina svým složením ojedinělá na území České republiky. Jedná se o křídovou slatinnou zeminu napájenou prameny vody s obsahem uhličitanu vápenatého a železa. Zásobu ložiska odhadují odborníci na dalších 150 – 200 let. Kromě léčebné slatiny nabízíme klidné zázemí s rodinnou atmosférou a ochotným, zkušeným personálem. Naši klienti mohou v lázních vybírat z velkého množství procedur pro léčbu pohybového aparátu.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.