Volný čas

Volný čas

Volný čas v lázních

 

Váš volný čas můžete v lázních využít mnoha způsoby. Záleží jen na Vás, pro který z nich se rozhodnete. Připravujeme pro Vás taneční večery, přednášky se známými osobnostmi nebo výtvarné činnosti, jógu a jiné aktivity.

Hudba jistě navodí příjemnou atmosféru a neodmyslitelně k ní patří i tanec. Této skutečnosti jsme si plně vědomi a proto jsme pro Vás do nové sezony 2020 připravili ještě důstojnější prostor pro tento druh aktivity. Nově zrekonstruovaný Dům pod Kaštany je kulturní centrum našich lázní, které slouží nejen jako kavárna a restaurace, ale zároveň je to místo, kde pro Vás  pořádáme zajímavé přednášky a taneční večery s živou hudbou, které jsou v našich lázních velmi oblíbené.

Pracovnice recepce Vám rády zapůjčí různé společenské hry.

K dispozici jsou velké kuželky a nově také venkovní šachy a posilovna.

V případě zájmu a dobrého počasí pořádáme také výlety do okolí.

Další možností je návštěva K-TRIUMF Resortu, který se nachází na opačné straně obce. K-TRIUMF resort nabízí široké možnosti sportovního vyžití (tenisové kurty, squash, bowling, wellness, apod.). Milovníci přírody mohou přímo z hotelové terasy sledovat rozlehlou oboru s vysokou zvěří (jeleny, daňky, muflony). Máte rovněž možnost ochutnat speciality z vlastních chovů zvěřiny, skotu Charollais, či Přeštickcýh prasátek.

Více informací naleznete na: www.k-triumf.cz

 

 
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.