Přístrojová léčba

Přístrojová léčba

Lymfodrenáž přístrojová -  Lymfoven

Doba aplikace: 50 minut

Popis procedury: k lymfodrenáži je použit přístroj pro sekvenční tlakovou masáž Lymfoven. Přístroj se skládá z vlastního přístroje a drenážních návleků pro horní nebo dolní  končetinu. Návleky jsou vícekomorové, aby umožnily intermitentní drenáž celé končetiny. Princip spočívá v postupném nafukování  jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu. Přínosem v přístrojové terapii otoků je možnost volby tlakového gradientu na končetině, který lépe vystihuje fyziologii končetiny. Je možno zvolit i rychlost postupu tlakové vlny dle potřeb klienta. 

Vhodné pro: Lymfedém primární a sekundární, cevní nedostatečnost, chronickou žilní nedostatečnost, křečové žíly, pooperační a poúrazové otoky, profylaxe, žilní trombozy, kosmetické masáže zaměřené na odstranění celulitity, sportovní a rekondiční masáže se zaměřením na lymfatické cesty, masáže zaměřené na formování postavy, masáže se zaměřením na zvýšení pružnosti pokožky. 

Účinek: Usměrnění toku přebytečné tekutiny z periferie do středu těla, zmírnění otoků, zlepšení prokrvení tkání, útlum bolesti, zmírnění pocitu těžkých nohou. 

Motodlaha

Doba aplikace: 30 minut

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.