Podmínky pro nákup dárkového poukazu

Podmínky pro nákup dárkového poukazu

Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho webu jsou pro zákazníky závazné. Dokončením objednávky potvrzujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

V okamžiku, kdy je dokončena objednávka, bude na uvedenou e-mailovou adresu v objednávce zaslán potvrzovací e-mail s informacemi o objednávce a instrukcemi pro platbu. V případě, že Vám není doručen potvrzovací e-mail, prosím, kontaktujte nás:

e-mailem: obchod@lazne1897.cz nebo volejte na +420 491 889 888, 491 889 890

1. Způsoby platby a doručení

1. 1  Bankovním převodem
Po obdržení platby Vám dárkový poukaz zašleme na e-mailovou adresu zadanou v objednávce.  

2. Platnost dárkových poukazů
Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců od data zplacení dárkového poukazu, pokud není stanoveno jinak. Platnost dárkového poukazu nelze prodloužit.

Bez závazné rezervace na čerpání pobytu, není možné dárkový poukaz využít. Budeme se snažit maximálně vyhovět vaší žádosti, nemůžeme však zaručit určité datum nebo čas vašeho pobytu. V případě zrušení rezervace 24 hodin před dnem, kdy se má uskutečnit čerpání pobytu, váš dárkový poukaz podléhá 100% stornu bez nároku na náhradu. Změnu termínu rezervace Pobytu lze provést po vzájemné dohodě Klienta a Lázní a to v dostatečném předstihu.

V případě ztráty dárkového poukazu nás neprodleně kontaktujte.

Klient může dárkovým poukazem uhradit procedury, celý pobyt nebo jen jeho část (celá hodnota poukazu se odečte z celkové ceny lázeňského pobytu nebo za procedury). V případě neuplatnění dárkového poukazu v termínu platnosti poukazu Lázně nevrací nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu.

3. Ochrana osobních údajů
Vaše soukromí je pro nás důležité a usilujeme o jeho zachování při zpracování veškerých osobních informací, které od vás dostaneme. Řídíme se principy zákonné ochrany dat. Poskytnutím svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s tím, že s nimi budeme moct nakládat při jejich zpracování.

4. Elektronická evidence tržeb - EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.