Další speciální léčba

Další speciální léčba

LASER HILL II - Kombinovaná laserová terapie - NOVINKA

Bezbolestné hloubkové ošetření vysoce výkonným laserem s okamžitým účinkem úlevy.

Doba aplikace: procedura v délce 15 minut, (délka aplikace laseru dle předpisu lékaře). Ve většině případů postačí 4-5 aplikací. 

Popis procedury: LASER HILL II je vysoce výkonový laser umožňující přesné zacílení na libovolné bolestivé místo těla. Výjimečně hluboký průnik laserového světla zde zaručuje účinnou stimulaci tkání a receptorů bolesti. Terapie představuje velmi jednoduchou a efektivní léčbu bez vedlejších účinků a významným způsobem zlepšuje léčbu pacientů s pohybovými poruchami. U akutních stavů přichází úleva okamžitě. 

Vhodné pro: akutní bolestivé stavy a hematomy, zánětlivé a poúrazové stavy, pacienty s patní ostruhou, tenisovým loktem, bolestmi ramen, s artrózou, s Achilovou patou, otevřené rány, popáleniny, opary, po operacích karpálního tunelu, při léčbě endometróz, po  prodělaném Covidu 19, nebo pro pacienty s plicními onemocněními, pro sportovce s akutním poraněním pohybového aparátu, a další. 

Účinek: Terapie představuje velmi jednoduchou a efektivní léčbu bez vedlejších účinků a významným způsobem zlepšuje léčbu pacientů s pohybovými poruchami. U akutních stavů přichází úleva okamžitě. 

Kontraindikace: onkologická onemocnění, horečnaté stavy, těžké poruchy senzitivity, onemocnění štítné žlázy, gravidita, při užití fotosenzitivních preparátů, poruchy krvetvorby, antikolaguacia, psychózy. 

Oxygenoterapie

Doba aplikace: 50 minut

Popis procedury: Aplikace kyslíku provádí sestra nosní sondou nebo maskou. Pro pohodlně strávené chvíle je k dispozici relaxační hudba. Kyslíková terapie (oxygenoterapie) se výrazně podílí na regeneraci všech buněk lidského organismu, hlavně mozku. Doporučený celkový počet je 10 inhalačních sezení.

Účinek: Kyslíková terapie se výrazně podílí na regeneraci všech buněk lidského organismu, hlavně mozku. Výrazným způsobem stabilizuje a urychluje myšlení, má velký a pozitivní vliv na psychiku jednotlivce, na metabolismus organismu, podstatně oddaluje proces stárnutí. Cílem kyslíkové léčby je zprůchodnění kapilárního řečiště. Tím jsou ve všech tkáních vytvořeny podmínky lepšího prokrvení a výživy tkání. Účinek oxygenoterapie vydrží řadu měsíců, často i rok.

Infrasauna 

Doba aplikace: 15 minut

Baňkování

Doba aplikace: 25 minut

Popis procedury: aplikace skleněných baněk s nahřátým vzduchem, v nichž ochlazením vznikne podtlak, který způsobí jejich přisátí na povrch těla. Místo aplikace určí lékař. Upozorňujeme, že podtlak způsobí drobné krevní výrony, které se na kůži projeví jako modřina, která může být viditelná i několik dní.

Vhodné pro: nemoci pohybového ústrojí, bolestivé syndromy měkkých tkání, CC a CB syndromy, LI syndromy, degenerativní onemocnění pohybového ústrojí

Účinek: analgetický, zlepšení prokrvení v místě aplikace, odplavení nežádoucích metabolitů 

Insulface CO2 - plynové injekce

Doba aplikace: 5 minut

Popis procedury: podkožní aplikace CO2 pomocí jednorázové velmi jemné injekční jehly, aplikujeme 10-20 ml plynu pod tlakem 0,7 kPa/cm3, celkem 6 dávek, místo aplikace určí lékař

Vhodné pro: degenerativní onemocnění kloubů a páteře s bolestivým syndromem, u bolestí hlavy vertebrogenního původu, CC a CB syndromy, LI syndromy, vazomotorické poruchy, Ménierův syndrom.

Účinek: analgetický a spasmolytický

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.