Další speciální léčba

Další speciální léčba

Oxygenoterapie

Doba aplikace: 50 minut

Popis procedury: Aplikace kyslíku provádí sestra nosní sondou nebo maskou. Pro pohodlně strávené chvíle je k dispozici relaxační hudba. Kyslíková terapie (oxygenoterapie) se výrazně podílí na regeneraci všech buněk lidského organismu, hlavně mozku. Doporučený celkový počet je 10 inhalačních sezení.

Účinek: Kyslíková terapie se výrazně podílí na regeneraci všech buněk lidského organismu, hlavně mozku. Výrazným způsobem stabilizuje a urychluje myšlení, má velký a pozitivní vliv na psychiku jednotlivce, na metabolismus organismu, podstatně oddaluje proces stárnutí. Cílem kyslíkové léčby je zprůchodnění kapilárního řečiště. Tím jsou ve všech tkáních vytvořeny podmínky lepšího prokrvení a výživy tkání. Účinek oxygenoterapie vydrží řadu měsíců, často i rok.

Infrasauna 

Doba aplikace: 15 minut

Baňkování

Doba aplikace: 25 minut

Popis procedury: aplikace skleněných baněk s nahřátým vzduchem, v nichž ochlazením vznikne podtlak, který způsobí jejich přisátí na povrch těla. Místo aplikace určí lékař. Upozorňujeme, že podtlak způsobí drobné krevní výrony, které se na kůži projeví jako modřina, která může být viditelná i několik dní.

Vhodné pro: nemoci pohybového ústrojí, bolestivé syndromy měkkých tkání, CC a CB syndromy, LI syndromy, degenerativní onemocnění pohybového ústrojí

Účinek: analgetický, zlepšení prokrvení v místě aplikace, odplavení nežádoucích metabolitů 

Insulface CO2 - plynové injekce

Doba aplikace: 5 minut

Popis procedury: podkožní aplikace CO2 pomocí jednorázové velmi jemné injekční jehly, aplikujeme 10-20 ml plynu pod tlakem 0,7 kPa/cm3, celkem 6 dávek, místo aplikace určí lékař

Vhodné pro: degenerativní onemocnění kloubů a páteře s bolestivým syndromem, u bolestí hlavy vertebrogenního původu, CC a CB syndromy, LI syndromy, vazomotorické poruchy, Ménierův syndrom.

Účinek: analgetický a spasmolytický

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.