Lázeňská konference 2024

Lázeňská konference 2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové,Vážené kolegyně, vážení kolegové,


přijměte prosím co nejsrdečnější pozvání do Lázní 1897, s.r.o. ve Velichovkách na Lázeňskou konferenci s odborným programem pod názvem Multidisciplinární péče o pacienta s onemocněním ankylozující spondylartritida. Konference se bude konat v hotelu K-Triumf ve Velichovkách ve dnech 7. a 8. listopadu 2024.

V tématu probereme tuto diagnózu z pohledu různých odborností. Přednášet Vám budou kolegové a zároveň kapacity v oborech revmatologie, radiologie, rehabilitace, neurologie, neurochirurgie, ortopedie, fyzioterapie a oftalmologie. Těšit se můžete například na přednášku revmatoložky paní MUDr. Martiny Bělobrádkové, neurologa pana Doc. MUDr. Radomíra Talába, CSc., nebo neurochirurga pana MUDr. Romana Kostyšina, Ph.D. a další. Během konference probereme i význam lázeňské léčebně rehabilitační péče u pacientů s onemocněním ankylozující spondylartritida a představíme Vám moderní technologie využívané v našich lázních. Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu ČLK č.16, a zařazena do systému celoživotního vzdělávání odborné společnosti UNIFY ČR.

Vedle hodnotných přednášek obohatí lázeňskou konferenci workshopy, praktické ukázky, a především předávání odborných zkušeností, které neustále posouvají hranice znalostí dané problematiky. Po náročném pásmu přednášek jsme pro Vás připravili podvečerní zábavnou kulturně-společenskou akci. Podrobný odborný program Vám bude zaslán následně spolu s tématy přednášek a jmény přednášejících. Pokud máte zájem účastnit se konference, prosím o vyplnění přiložené „Přihlášky na lázeňskou konferenci“, která je součástí této zprávy a zaslání na adresu: iva.rejlova@lazně1897.cz. 

Kontaktní osoba: Iva Rejlová, iva.rejlova@lazně1897.cz, tel. 774 644 662

Děkuji a těším se na shledání s Vámi.

MUDr. Monika Kubíková

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.