Filosofie

Filosofie

"Přátelství prověřené staletími"

To je slogan, který dokonale vystihuje vztah mezi klienty a Lázněmi Velichovky 1897.
Přijeďte se léčit, načerpat sílu do dalších let života .
Staňte se i naší "promenádnicí" či "švihákem lázeňským".

Lázně Velichovky 1897, moderní české lázně se specializují na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech, po operacích kostí a  kloubů, včetně kloubních náhrad, artrózu, vertebrogenní syndromy a Bechtěrevovu nemoc, dále onemocnění nervového systému a onkologická onemocnění.

Příroda obdarovala lázně Velichovky přírodním léčivým zdrojem v České republice ojedinělým. Unikátní křídovou slatinnou zeminou s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa. Díky její přirozené hustotě je vhodná především pro zábaly a koupele. Vynikajících výsledků je dosahováno u pacientů po operacích kloubů, včetně kloubních náhrad, pacientů s chorobami pohybového aparátu i po úrazech.

Pro naše klienty vytváříme příjemnou atmosféru, která Vás v dnešních hektických dnech uklidní. Naším cílem je poskytování moderní lázeňské péče na vysoké úrovni, v prostředí, které odpovídá tradici velichovských lázní, založených již v roce 1897.

Období existence a rozvoje lázní ve Velichovkách, První republika, se odráží nejen v architektonické podobě lázní, ale naleznete ji i v klidu unikátního parku, který naše lázně obklopuje.  Na své si u nás přijdou i milovníci hudby a dobré zábavy.


Proč navštívit Lázně Velichovky 1897?

  • jedinečný přírodní léčivý zdroj křídové slatiny
  • služby poskytované profesionály
  • moderní léčebné metody
  • rodinná atmosféra
  • klidné prostředí
PROMENÁDNICE A ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.