Wellness nabídka

Pobytový balíček:

Odpočinkový sen - od 3 450 Kč 


2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní TV, WC a koupelnou
2x polopenze: snídaně formou bufetu, servírovaná večeře, výběr ze čtyř menu, ovoce a zelenina
Léčebné procedury
slatinný zábal velký
aroma masáž celková 
masáž obličeje a dekoltu
 
K pobytu od nás navíc dostanete kávu/čaj a zákusek v lázeňské kavárně!
Pro více informací pište na obchod@lazne1897.cz nebo volejte na 491 889 111. 

 

Procedury:

Pivní hýčkání

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná + sklenka piva

Doba aplikace: 50 min.

Zaváděcí cena:  930,- Kč

Popis procedury: Pivní koupel navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku. Koupel zázračně uvolní namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. Obsahuje velké množství vitamínu, díky obsahu glycerinu zjemňuje pokožku, má regenerační a uvolňující účinky, zbavuje tělo napětí a pomáhá od namožených svalů.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Vinné hýčkání  

Koupel se zábalem + klasická masáž částečná + sklenka vína

Doba aplikace: 50 min.

Zaváděcí cena:  930,- Kč

Popis procedury:  Koupel obsahuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou - hroznovým/vinným olejem. Obě tyto složky jsou zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává příjemné osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku a účinně pomáhá v boji proti celulitidě. Červené víno dodává koupeli sametově narůžovělou barvu.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Čokoládové pohlazení  

Masáž aroma částečná olejová + zábal + čokoládový dárek

Doba aplikace:  45 min.

Zaváděcí cena:  1 040,- Kč

Popis procedury: Masáž uvolní nejen ztuhlé svalstvo zad, ale přinese díky intenzivní čokoládové vůni i psychickou relaxaci. Příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly díky speciálním masérským hmatům. Následuje čokoládový zábal, který je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady a odplavení toxických látek.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Levandulový/Kokosový/Lemongrassový sen 

Koupel + masáž aroma částečná + zábal

Doba aplikace: 70 min.

Zaváděcí cena:  1 040,- Kč

Popis procedury: Procedura je podávána ve vodoléčebné vaně, teplota je lehce hypertermní. Jako přísada je použit bylinný extrakt. Po koupeli následuje suchy zábal, masáž a zábal s účinnou látkou.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace, levandule snižuje krevní tlak.

Medové kouzlo Medové kouzlo

Medová koupel + masáž zad a šíje + zábal

Doba aplikace: 70 min.

Zaváděcí cena: 1 260,- Kč

Popis procedury: Procedura je podávaná ve vodoléčebné vaně,

teplota je lehce hypertermní. Po koupeli následuje suchý zábal a masáž zad a šíje.

Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace aj.

Anticelulitidní balíček

Lymfodrenáž + skořicový zábal dolní končetiny + navíc čaj na podporu toku lymfy

Doba aplikace: 65 min.

Cena: 620,- Kč

Popis procedury: Užití přístroje pro masáž - Lymfoven, který obsahuje dranážní návleky, jež mají účinky ke zmírnění otoků, zlepšení prokrvení tkání i pocitu těžkých nohou. Následuje zábal, který způsobuje prohřátí pokožky, což odbourává tukové buňky.

Kontraindikace: Hořečnatá onemocnění, kožní defekty v místě aplikace, alergie na účinnou látku. Nedoporučuje se používat v těhotenství, při kojení.

 

Ceny jsou platné od 1. 1. 2019.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie související s článkem