Ubytování

 

Ubytování poskytujeme ve třech objektech, ve vilách Slovenka, Morava a Čechie. Na pokojích nejsou k dispozici župany a vysoušeče vlasů. Ve všech lázeňských budovách je možné využít WI-FI připojení. Parkování zdarma je možné na nehlídaném parkovišti u vjezdu do areálu lázní, případně rezervujte uzamykatelné stání za 30 Kč/den, garáž 100 Kč/den na recepce@lazne1897.cz.

Vila Slovenka

Prvorepubliková vila s prostornými  jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou, chladničkou a TV. V nejvyšším patře naleznete i pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky. Ve vile je možnost ubytování na dvou třílůžkových pokojích. Na začátku roku 2018 byla vila revitalizována, její kapacita je 48 lůžek.

Vila Zátiší

Prvorepubliková vila s prostornými  jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou, chladničkou a TV. Vila je situována v příjemném zákoutí areálu a je tak ideálním místem pro klienty, kteří vyhledávají klid pro lázeňský odpočinek. Vila má kapacitu 24 lůžek.

Vila Morava

Nabízí moderní ubytování v prvorepublikové vile, která Vás nadchne nejen svým vzhledem,  i atmosférou. Jedno a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou a chladničkou. V nejvyšším patře naleznete i pokoje s manželskou postelí a možností přistýlky.

Vila Morava byla vystavěna společně s vilou Čechie v roce 1901 pod názvem Skal. Po více než 100 letech služby byla v červnu 2002 znovu opravena a otevřena s kapacitou 40 lůžek.

Vila Čechie

Jedna z nejkrásnějších prvorepublikových vil v našem areálu nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, TV a chladnička.

V roce 2016 byly v celé vile nainstalovány nové ploché LCD televize, které tak přispívají ke zvýšenému komfortu klientů.

Vystavěná společně s vilou Moravou v roce 1901 pod názvem Jenny. V červnu 2003 byla Vila Čechie rekonstruována, kapacita 44 lůžek.

Ceník ubytování

Typ pokoje Cena
dvoulůžkový pokoj s WC a koupelnou 650 Kč / osoba
jednolůžkový pokoj s WC a koupelnou 860 Kč / osoba

Uvedené ceny jsou platné od 1. 1. 2019 včetně DPH a platí pouze, pokud klient během pobytu čerpá procedury v lázních.

Pravidla pobytu se řídí platným Lázeňským řádem a Všeobecnými smluvními podmínkami společnosti Lázně 1897 s.r.o.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie související s článkem