Reference

srpen 2016

Dobrý den, chci Vám touto formou poděkovat za Vaše služby. Absolvovala jsem u Vás pobyt Kouzlo rašeliny pro samoplátce a byla jsem se vším moc spokojená. Přístup personálu byl naprosto úžasný. Jediná chybička - umožnit i samoplátcům pobyt v rehabilitačním bazénu, poněvadž bazén opravdu chybí a ne vždy nám přeje počasí, abychom mohli docházet do hotelu K-Triumf. Hodně úspěchů a spokojených klientů Vám přeje

Alena Bendlová

 

srpen 2016

Dobrý den, chci vám poděkovat za zajištění pobytu ve Velichovkách. Byli jsme s manželem maximálně spokojeni jak s ubytováním ve vile Slovenka, tak se stravou, procedurami a vstřícným přístupem personálu. Rádi se k vám zase vrátíme.

Danuše Prachová

 

červen 2016

Dobrý den, ve dnech 7.6. až 11.6. jsme absolvovali s manželkou pobyt ve vašich lázních. Touto cestou bychom chtěli velmi poděkovat celému personálu za vstřícnost, ochotu a milé přijetí. Také s ubytováním ve vile Slovenka, se stravováním a s celou organizací průběhu procedur jsme spokojeni. I prostředí lázeňského areálu je velmi pěkné a libilo se nám. Celkové není co vytknout a snaha zaměstnanců o dobrý dojem po znovu otevření provozu je prvotřídní. Můžeme všem (a také to budeme dělat) jenom doporučit vaše lázně. Přejeme všem hodně úspěchů a spokojenosti v práci.

Libuše a Josef Honcovi

 

květen 2016

Dobrý den, tímto Vám chci poděkovat za krásný prodloužený víkend v lázních Velichovkách. Byli jsme s manželem moc spokojeni, počasí jsme měli taky hezké, moc jsme si to užili a odpočinuli. Opravdu bezstarostný relax. S pozdravem a přáním hezkého dne

H. Skálová

 

květen 2016

Chtěli bychom vyjádřit spokojenost s léčbným pobytem  v lázních v termínu 22.-29.5.t.r. Ochota, vstřícnost byla již při rezervaci (pí.Mádlová). Pozitivně nás překvapila kvalita a důslednost lékařské prohlídky MUDr.Kubíkové hned po příjezdu v neděli (hned v pondělí ráno procedury), Kladně hodnotíme kvalitu procedur a ochotu personálu. Operativnost při kalamitě v kuchyni, nabídnuta jedna procedura zdrama. Celkově příjemné prostředí, udržovaná zeleň, klidné prostředí.

Nepatrnou připomínku máme k ubytování v poměru kvalita/cena (9150.-Kč os/týden), uspořádání pokoje, nebyl stůl, stará retro televize, v koupelně bez poliček, bez mýdla atd, ale bylo čisto a pořádek.
Celkově ale máme velmi dobré poznatky z našeho prvního pobytu v regionálních lázních (můžeme objektivně hodnotit vzhledem ke téměř 40 letém  absolvování lázní v ČR i na Slovensku a v Maďarsku). Pokud nám to zdrav.stav dovolí, budeme se těšit na Velichovky v příštím roce.
 
Věra a Vladimír Dostálkovi

 

březen 2016

O víkendu jsme čerpali poukazy. Realita předčila naše očekávání. Perfektní ubytování, dobré jídlo a milý personál. Také procedury splnily účel a naše těla i dušičky jsou spokojeny. Děkuji moc za Vaši pomoc s organizací našeho pobytu. Doufám, že brzy zase ... Ještě jednou díky.

Dagmar a Michal Křivkovi

 

Děkujeme za nádherný víkend u Vás ve Velichovkách. Ubytování, jídlo i procedury byly na vynikající úrovni. Zvláště ruce vašich masérek - mj. Lucie si zaslouží nejen pochvalu, ale i ocenění, je to profesionálka. Ještě jednou děkujeme a přejeme všem v lázních hodně pohody a zdraví. Vše dobré. 

Mirek + Irena Kadlecovi

 

Jsem s pobytem v Lázních Velichovky moc spokojený! Děkuji za vstřícnost ochotnému personálu, který moje individuální požadavky řešil hned. Krásná příroda v okolí mne okouzlila  a díky skvělé zěměpisné poloze Lázní Velichovky jsem byl schopen uskutečnit několik krásných výletů  bez trávení dlouhých hodin v mém autě. Doporučuji tady proceduru čtyř boj :) Vodoléčba, odrh, zábal a skotský střik. Nemá to chybu! S pozdravem a přáním brzkého návratu.

Jiří Krytinář

 

Lázně Velichovky mne okouzlily. Cesta z mého letního sídla v Broumově uběhla velmi rychle a musím říct, že moje obecenstvo v Lázních bylo perfektní! Jako herečka si nemohu přát více. Děkuji. Nadšená jsem byla i ze vzdušného Balnea. Masarykův dům svojí majestátností a krásou je opravdu unikátní stavba v celém širokém okolí Velichovek. 

Uršula Kluková

 

S manželkou jsme hledali lázně, které nám dopřejí procedury na míru a také co nejvíce slatiny! Protože právě slatina je na moje sportem zmožené tělo nejlepší. Upřímně jsem ze slatinného zábalu nadšený. Jako sportovec - obránce Komety Brno jsem zvyklý na skvělý před a po zápasový servis, masáže  a saunu. Ale slatinu si dopřát jen tak někde nemohu. Díky.

Jan Hanzlík