Novinky 2019

V lázeňském areálu jsme pro naše klienty, ale i pro širokou veřejnost nově zrekonstruovali a znovu otevřeli Dům pod Kaštany. Jedná se o kulturní centrum našich lázní, které slouží nejen jako kavárna a restaurace, ale zároveň je to místo, kde pro Vás každý týden pořádáme cestovatelské přednášky se známými osobnostmi a rovněž zde probíhají taneční večery s živou hudbou, které jsou v našich lázních velmi oblíbené.

Dům pod Kaštany je aktuálně otevřen každý den od 15:00 do 22:00 pouze jako kavárna, ale protože stále rozšiřujeme nabídku našich služeb, hledáme do našich řad nové kolegy, kteří se postarají o chod dobové restaurace a bufetu. Dům pod Kaštany je zároveň skvělou zastávkou na odpolední kávu, kterou si naši klienti mohou vychutnat rovněž na prosluněné terase se svými nejbližšími.

Dále pro Vás rozšiřujeme prostory balneo provozu, které se nachází v hlavní budově Masarykova domu. Druhý balneo provoz bude v nejbližších dnech rozšířen o přísadové koupele a slatinné zábaly, jenž našim klientům poskytnou tu nejvyšší péči a komfort. O oficiálním otevření Vás budeme včas informovat. Kvalitu našich služeb se snažíme stále zvyšovat a protože i tento úsek prochází velkou proměnou, je i zde zapotřebí rozšířit náš tým o nové kolegy

Více informací o nabízené pozice se dozvíte zde!

Již teď se budeme velice těšit na Vaši návštěvu a případnou spolupráci.

 

 

 

Podrobnosti

Publikováno: 3.6.2019