Lázně Velichovky hledají typický suvenýr

Soutěž o víkendový pobyt v Lázních Velichovky

Lázním Velichovky schází klasický suvenýr, vypsaly soutěž

 

Velichovky,  24.srpna 2015 - tisková zpráva

 

Co vlastně nejlépe charakterizuje Lázně Velichovky? Ačkoliv do Lázní Velichovky míří velké množství pacientů a lázeňských hostů, typický suvenýr si návštěvník neodveze. Lázním chybí klasický symbol, který by je reprezentoval. Snad s výjimkou skvělých zážitků v podobě obnoveného zdraví a zrelaxované mysli, to si návštěvníci odváží vždy. "Zdá se, že na stoletou tradici Lázní Velichovky veřejnost nezapomněla. Slogan “Přátelství prověřené staletími” se k naší velké radosti naplňuje. Nyní hledáme i typický suvenýr pro naše hosty. Symbol Lázní Velichovky. Autorovi nejlepšího nápadu poděkujeme našim víkendovým pobytem ," říká ředitel společnosti Lázně 1897, s.r.o. Mgr. Martin Dűrrer. 

 

Typický suvenýr, který by okamžitě navodil lázeňskou vzpomínku i po letech, Lázně Velichovky pro své hosty, nemají. Přitom každý host nebo turista si velmi rád domů přiveze něco, co si nikde jinde koupit nemůže. Právě to něco spojuje návštěvníkovu vzpomínku k reálnému místu. Proto se Lázně 1897 ve Velichovkách rozhodly vypsat soutěž na hledání symbolu, který lázně bude nejlépe charakterizovat. Nejlepší nápad bude odměněn víkendovým pobytem pro dva. “Účelem soutěže není jen nalezení lázeňského symbolu. Soutěž také může částečně ukázat, jak lázeňští hosté Lázně Velichovky vůbec vnímají, jak si představují naši budoucnost. Právě proto může být hledání symbolu zároveň i takovým neoficiálním průzkumem vztahu dnešních lidí k více jak stoletým Lázním," říká vedoucí obchodu a marketingu Mgr. Jiří Ježek.  Soutěže se může zúčastnit kdokoliv bez rozdílu věku a národnosti. Kromě vítěze, který získá víkendový bezplatný pobyt v Lázních Velichovky, čekají ceny v podobě tradiční slatinné koupele a slatinného zábalu v Lázních Velichovky i na autory druhého a třetího nejúspěšnějšího návrhu.

Chcete-li tedy strávit víkend relaxací, okusit koupel či zábaly z místní léčivé slatiny, neváhejte a zašlete svůj návrh lázeňského symbolu na adresu: Lázně 1897, s.r.o. Lázně 100, 552 11 Velichovky nebo na e-mail obchod@lazne1897.cz. Symbol můžete navrhnout slovy, kresbou či jakoukoliv jinou formou dle vlastního uvážení. Výsledky budou oznámeny na začátku měsíce října, účastnit se tedy můžete do 30.září 2015 a to i na facebookovém profilu Lázně Velichovky. Autoři tří nejlepších návrhů, včetně výherního, budou vyrozuměni písemně. Nezapomeňte proto čitelně uvést svou adresu a kontakt. Na dopisovou obálku či do předmětu e-mailu prosím nezapomeňte uvést “ Symbol Lázní Velichovky”.

“Věříme, že symbol nalezneme a jsme moc rádi, že tvoříme historii Lázní Velichovky společně s lidmi, kterým na Lázních záleží. Všechny zaslané návrhy pečlivě zvážíme a svědomitě vybereme lázeňský symbol, který bude Lázně Velichovky nejlépe vystihovat. Hlavní cenou  je lázeňský balíček "Víkendová relaxace pro dva," který obsahuje nejen ubytování a polopenzi, ale i perličkovou koupel s masáží, říká jednatelka společnosti Lázně 1897, s.r.o. Alena Řípová.  

Podrobnosti

Publikováno: 27.8.2015